Naše služby

...

Společnost Hary catering Vám nabízí různé druhy služeb pro uspořádání Vaší akce.

Rádi Vám navrhneme menu včetně cenové kalkulace dle Vašich požadavků a stanoveného rozpočtu.
Pomůžeme Vám s výběrem vhodného prostoru pro Vaší akci a zajistíme Vám odpovídají a originální výzdobu,
aby koncipovala do stylu Vašeho společenského setkání.

...

Nabízíme tyto druhy společenského setkání, včetně doplňujících služeb.

-- Raut --

Nejoblíbenější a nejvíce využíváný druh společenského setkání spojený s pohoštěním. Je vhodnou formou pro narozeninové oslavy, prezentace firem, tiskové konference, večírky nebo otevření nových prostorů. Pro tuto formu setkání jsou typické švédské stoly, z nichž si hosté sami překládají pokrmy na talíř.

-- Banket --

Společenská akce, která se se koná při významných událostí. Hostina má pevně stanovená pravidla a hosté usedají ke stolům podle předem stanoveného zasedacího pořádku. Menu je detailně sestaveno dle přání hosta.

-- Barbecue / Garden party --

Velmi oblíbená akce konaná především v letních měsících. Jedná se o příjemné navození radostné a přátelské atmosféry, ale také upevnění pracovních vztahů. Na grilu se připravují nejrůznější druhy masa a zeleniny, čerstvé ryby, dary moře nebo lahodné klobásky, špízy či rožněná selátka.

-- Coffee Break --

Neboli krátká pauza. Forma rychlého pohoštění, která zahrnuje slané i sladké občerstvení včetně nápojů. Pohoštění bývá zorgánizováno i přímo na pracovišti pro různá školení, konference nebo pro pracovní procesy.

-- Svatební hostiny --

Svatební den patří k nejkrásnějším momentům našeho života. Rádi bychom Vám dopřáli tento den bez zbytečného stresu a komplikací. Váš svatební den Vám doladíme do posledního detailu, a to i na základě nevšedních přání našich klientů. Sestavíme Vám svatební den tzv. na klíč, včetně svatebního obřadu.

-- Číše vína --

Číše vína má výrazně společensko-pracovní charakter s vymezenou dobuo trvání půl až jednu hodinu. Podává se sekt, víno, pivo a nealkoholické nápoje. Nabízí se jen drobné občerstvení typu chuťovek a pochutin.

-- Koktejl --

Koná se obvykle v podvečer s velkým počtem pozvaných hostů. Při této příležitosti se podávají míchané nápoje, víno, pivo a nealkoholické nápoje. Servírují se chuťovky, kanapky, různé druhy sendvičů, obložené chlebíčky a dezerty. Pokrmy a nápoje jsou nabízeny obsluhujícím personálem na podnosech.

-- Doplňkové služby --

o květinová aranžmá, dekorace
o svatební balíček (jmenovky, návrhy pozvánek, dorty, fotograf, kadeřnice a mnoho dalších)
o doprovodný program (barmanská show, ohňostroj)
o půjčovna (invenátř, party stany)
o technické vybavení (audio a video produkce, fotografie)
o zajištění dopravy
o security